Delavnice o ljubiteljski kulturi v okviru zveze EUTOPIA za doktorske študentke in študente

Obveščamo vas, da bodo v okviru zveze EUTOPIA potekale delavnice na področju ljubiteljske znanosti t. i. Citizen Science Clinics. Prva delavnica bo potekala 13. oktobra 2022 od 16. do 17. ure preko Zooma.

K sodelovanju vabijo doktorske študentke in študente ter mentorice in mentorje, ki v svojo raziskavo vključujejo ljubiteljske znanstvenice in znanstvenike, da na delavnici predstavijo teme ali izzive pri izvajanju tovrstnega raziskovalnega dela.

Svoje zanimanje za sodelovanje lahko sporočite dr. Mojci Kotar (mojca.kotar@uni-lj.si) z Univerze v Ljubljani, prav tako se lahko nanjo obrnete v primeru dodatnih vprašanj.

Povezava do spletnega gradiva “Citizen Science Starter Kit”: Zenodo.