Pogovor z izr. prof. dr. Goranom Kardašem: O začetkih in razvoju raziskovanja indijske filozofije in drugih indoloških ved v jugoslovanskem prostoru

Vabljeni na pogovor z izr. prof. Goranom Kardašem z Oddelka za filozofijo in Oddelka za indologijo Filozofske fakultete Univerze v Zagrebu z naslovom O začetkih in razvoju raziskovanja indijske filozofije in drugih indoloških ved v jugoslovanskem prostoru, ki bo potekal v torek, 20. 12. 2022, ob 18. uri v predavalnici 030. Pogovor bo vodil prof. dr. Franci Zore z Oddelka za filozofijo Filozofske fakultete. Pogovor bo potekal v hrvaškem jeziku.

V organizaciji Oddelka za filozofijo Filozofske fakultete, raziskovalnega projekta Towards a History of Comparative Literature in a Global Perspective: Matija Murko and his International Collaborators (ARRS, J6-4620) in Inštituta za študije meništva in kontemplativne znanosti

Vabilo