Usposabljanje za doseganje sprememb v družbi

Kdaj si na zadnje razmišljal/-a o tem, kaj bi spremenil/-a v svojem okolju na bolje? Te zanima, kako doseči konkretne spremembe v praksi ne pa, da ostane vse samo v zraku? Si želiš biti del sprememb v lokalnem okolju, pa ne veš kako? Potem izkoristi to edinstveno priložnost in se pridruži brezplačnemu Usposabljanju za doseganje sprememb v družbi. Na njem boš dobil/-a konkretne informacije o tem, kako začeti, kako oblikovati in predstaviti svojo idejo, kaj v okolju obstaja, kar lahko pomaga, kako financirati svojo idejo, kako motivirati ljudi, da se pridružijo in kako voditi ekipo do cilja.

Usposabljanje bo potekalo od 24. do 26. marca 2023 v Velenju. Na voljo je samo še nekaj mest, zato pohiti s prijavo in do nedelje, 12. marca 2023, izpolni spletni obrazec na tej povezavi.

Več informacij o usposabljanju je na voljo na spletni strani Mladinskega sveta Slovenije.