Nova knjižna akcija: kompleti treh knjig po 15 evrov

Rek, da so trije gneča, ne drži vedno. To dokazujejo tudi kompleti treh knjig, ki so na voljo v tokratni knjižni akciji »Tri za eno, pa še tisto s popustom« v Knjigarni Filozofske fakultete (28. 2.–4. 3. 2022). Vabljeni alumni psihologije, študenti psihologije in seveda vsi ostali.

Cena kompleta je 15 evrov. Komplete knjig lahko tudi malo premešate. Pomembno je le, da pri kompletu, ki ga boste izbrali, obdržite prvo knjigo, drugi dve knjigi pa lahko poljubno zamenjate z drugimi ali tretjimi knjigami po vrsti iz ostalih kompletov.

Veseli bomo vašega obiska v naši knjigarni, ki je odprta od ponedeljka do petka, od 9. do 16. ure, in se nahaja v pritličju fakultete. Če ste se med korono navadili naročanja na dom, pa lahko pišete na e-naslov: knjigarna@ff.uni-lj.si. Ne pozabite pripisati svojega naslova in kompleta, ki ga naročate v prvotni ali premešani obliki. Če želite, da bodo knjige na voljo v knjižnici ustanove ali podjetja, v katerem delate, pa tudi ne bomo hudi, če jim posredujete našo ponudbo in prišepnete, da enaki pogoji veljajo tudi za njih.

Stroški pošiljanja znašajo 3,40 evrov, tudi ob naročilu dveh ali več kompletov.

06. 12. 2022

Podelitev Nahtigalovih in dekanjinih nagrad Filozofske fakultete

Letošnji nagrajenci in nagrajenke z mentorji in mentoricami ter vodstvom fakultete
01. 12. 2022