Nova knjižna akcija: kompleti treh knjig po 15 evrov

Rek, da so trije gneča, ne drži vedno. To dokazujejo tudi kompleti treh knjig, ki so na voljo v tokratni knjižni akciji »Tri za eno, pa še tisto s popustom« v Knjigarni Filozofske fakultete (28. 2.–4. 3. 2022). Vabljeni alumni psihologije, študenti psihologije in seveda vsi ostali.

Cena kompleta je 15 evrov. Komplete knjig lahko tudi malo premešate. Pomembno je le, da pri kompletu, ki ga boste izbrali, obdržite prvo knjigo, drugi dve knjigi pa lahko poljubno zamenjate z drugimi ali tretjimi knjigami po vrsti iz ostalih kompletov.

Veseli bomo vašega obiska v naši knjigarni, ki je odprta od ponedeljka do petka, od 9. do 16. ure, in se nahaja v pritličju fakultete. Če ste se med korono navadili naročanja na dom, pa lahko pišete na e-naslov: knjigarna@ff.uni-lj.si. Ne pozabite pripisati svojega naslova in kompleta, ki ga naročate v prvotni ali premešani obliki. Če želite, da bodo knjige na voljo v knjižnici ustanove ali podjetja, v katerem delate, pa tudi ne bomo hudi, če jim posredujete našo ponudbo in prišepnete, da enaki pogoji veljajo tudi za njih.

Stroški pošiljanja znašajo 3,40 evrov, tudi ob naročilu dveh ali več kompletov.

Javna promocija doktoric in doktorjev znanosti Univerze v Ljubljani

Doktorice in doktorji znanosti s Filozofske fakultete (foto: Bor Slana/STA)

Podelitev nagrad Lirikonov zlát 2024 za vrhunske prevode

Špela Sevšek Šramel in Miha Kragelj z nagrado (foto: Jelka Kragelj)

Doc. dr. Žiga Zwitter na znanstvenem srečanju ForumAlpinum

Doc. dr. Žiga Zwitter je predstavil referat Alpe: zelene ali pisane? Od zgodnjenovoveškega do sodobnega odnosa do travnikov.