Odprtje razstave o Franu Ramovšu

V torek, 20. 9. 2022, je v avli Filozofske fakultete potekalo odprtje razstave o Franu Ramovšu, ki so jo na Oddelku za slovenistiko Filozofske fakultete pripravili v okviru Ramovševega tedna, ki letos poteka prvič.

Na dogodku so obiskovalke in obiskovalce nagovorili: rektor Univerze v Ljubljani, prof. dr. Gregor Majdič, dekanja Filozofske fakultete, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, in predstojnica Oddelka za slovenistiko, prof. dr. Mateja Pezdirc Bartol. Ob tej priložnosti so v knjižnici Oddelka za slovenistiko in slavistiko pripravili Ramovševo dopolnjeno bibliografijo. Vabljeni k ogledu razstave, ki bo postavljena še do sredine oktobra.

06. 12. 2022

Podelitev Nahtigalovih in dekanjinih nagrad Filozofske fakultete

Letošnji nagrajenci in nagrajenke z mentorji in mentoricami ter vodstvom fakultete
01. 12. 2022