Slavnostni govor dobitnice nagrade Prešernovega sklada mag. Miljane Cunta na slovesni podelitvi diplom Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo

Slavnostna govornica mag. Miljana Cunta, predstojnik prof. dr. Tone Smolej in gostujoča profesorica s Filozofske fakultete v Zagrebu izr. prof. dr. Ivana Brković (foto: arhiv Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo)

Objavljamo slavnostni govor dobitnice nagrade Prešernovega sklada mag. Miljane Cunta na slovesni podelitev diplom Oddelka za primerjalno književnost in literarno teorijo Filozofske fakultete.

Govor si lahko preberete tu.

Gostili smo najboljše tekmovalke in tekmovalce Državnega tekmovanja s področja trajnostnega razvoja in varstva okolja

Skupna fotografija prejemnic in prejemnikov priznanj (foto: Mojca Ilc Klun)

In memoriam: Prof. dr. Nenad Miščević (1950–2024)

Prof. dr. Nenad Miščević (foto: Vojko Strahovnik)