Srečanje diplomantk in diplomantov etnologije

Foto: izr. prof. dr. Jaka Repič

Na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete je v torek, 8. novembra 2022, ob 18. uri potekalo že 13. srečanje diplomantov in diplomantk etnologije, predvsem generacije, ki je diplomirala oziroma magistrirala v študijskem letu 2021/2022.

Zbrane je pozdravil namestnik predstojnice, izr. prof. dr. Peter Simonič, o Klubu diplomantov etnologije oziroma alumnih FF/UL sta spregovorili vodja kluba izr. prof. dr. Mateja Habinc in strokovna sodelavka Mojca Bele, ki je predstavila tudi aktualni mentorski sistem Alumnov UL. O svoji karierni poti je spregovorila kolegica Barbara Kotnik, alumna etnologije in kulturne antropologije zaposlena v Muzeju norosti na gradu Cmurek; karierne centre UL pa je zbranim predstavila Sabina Mikuletič Zalaznik, karierna svetovalka tudi na Filozofski fakulteti.

Program sta s petjem in kitaro pospremili alumna Pia Krampl in študentka Leonarda Šoko, pred zaključkom formalnega dela in začetkom druženja pa so zbrani novim diplomantkam in diplomantom družno nazdravili.

Sing-a-Vision: izzivi so končani, spomini posejani

Uvodni govor dekanje na zaključni prireditvi Sing-a-Vision

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja