Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti in Univerzi v Ljubljani

Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti bo potekalo v ponedeljek, 3. oktobra 2022. Nove študentke in študente bodo pozdravili na posameznih oddelkih, razpored srečanj je na voljo tu.

Univerza v Ljubljani pa letos zopet organizira tradicionalno prireditev Pozdrav brucem Univerze v Ljubljani, ki bo potekala na Kongresnem trgu, in sicer v ponedeljek, 3. oktobra 2022, med 16. in 20. uro.

Dobrodošli!

*Dogodki na Filozofski fakulteti bodo fotografirani, fotografije bodo uporabljene za promocijske aktivnosti Filozofske fakultete.

06. 12. 2022

Podelitev Nahtigalovih in dekanjinih nagrad Filozofske fakultete

Letošnji nagrajenci in nagrajenke z mentorji in mentoricami ter vodstvom fakultete
01. 12. 2022