Tradicionalno delovno srečanje in izobraževanje Centra za slovenščino kot drugi in tuji jezik

Utrinek s srečanja pri ministru dr. Igorju Papiču

21. in 22. 12. 2023 je na fakulteti potekalo tradicionalno decembrsko dvodnevno delovno srečanje in izobraževanje Centra za slovenščino kot drugi in tuji jezik pri Oddelku za slovenistiko Filozofske fakultete za sodelavce in učitelje slovenščine na univerzah po svetu. Učitelje, ki so se tik pred božično-novoletnimi prazniki s tujih univerz vrnili domov, je tudi letos sprejel tudi minister dr. Igor Papič na Ministrstvu za visoko šolstvo, znanost in inovacije.

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)

Obljube, programi in realnost slovenskega družbenega razvoja v času samostojne države

Božo Repe