Znanstvenoraziskovalni inštitut

Aktualni institucionalni razpisi

Obveščamo vas o naslednjih aktualnih razpisih Razvojnega sklada UL:

• Interni razpis za pripravljalno-raziskovalne projekte za namen vzpostavitve interdisciplinarnih raziskovalnih skupin. V okviru tega razpisa se bodo financirali interni dve-letni pripravljalno-raziskovalni projekti najmanj 4 članic s ciljem priprave koordinatorskega projekta na program Obzorje Evropa. Rok za prijavo je 8. maj 2024.
  • Interni razpis za pripravljalno-raziskovalne projekte za namen prijave na ERC razpise (namenjeno nosilcem projektov MSCA IF/PF, EUTOPIA-SIF, ERA Fellowships in ARIS projektov Pečata odličnosti).
  • Sofinanciranje potnih stroškov z namenom spodbujanja sodelovanja v evropskih in drugih mednarodnih raziskovalnih projektih.

Vsi interni razpisi in bolj podrobne informacije so dostopne preko intranetne strani UL.

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Sprememba GU Maja Malec

Mednarodna pisarna, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani