Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

Spoštovani,

Z Zdravstvenega doma za študente UL so nas obvestili, da so ponovno odprli nove termine za cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu tistih študentov drugega in višjih letnikov 1. stopnje ter študentov 2. stopnje, ki zaradi epidemioloških razmer še niso opravili cepljenja proti KME, oziroma ki čakajo na 2., 3. odmerek ali na poživitveni odmerek (ne prej kot tri leta po 3. odmerku). Cepljenje proti KME je obvezno za študente, ki imajo na programu terenske vaje, in sicer za programe: Geografija, Etnologija in kulturna antropologija, Arheologija, KREOL – 2. stopnja, Umetnostna zgodovina.

Prosijo, da se na cepljenje prijavite preko povezave na njihovi spletni strani: https://www.zdstudenti.si/sistematski-pregledi-in-cepljenja/obvezna-cepljenja-studentov/. Cepljenje bo potekalo izjemoma še v petek, 3. 12., na spletni strani pa je seznam, kaj vse prinesite s seboj.

Za več informacij se lahko obrnete na go. Valentino Slana iz ZD Aškerčeva (valentina.slana@zdstudenti.si).

Lep pozdrav,

Referat za dodiplomski študij in Referat za magistrski študij

Tajništvo oddelka, 24.1.2022

Bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo in šport Slovaške Republike

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 24. 1.

Sprememba GU Ana Cergol Paradiž

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju

Sprememba GU Florence Lucienne Gacoin Marks

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju