Dodatni popust na knjige Znanstvene založbe FF

Študentke in študenti,

v sredo, 22. 12. in 29. 12., boste pri nakupu UČBENIKOV Znanstvene založbe FF v KNJIGARNI FF prejeli 35-% POPUST. Celoten seznam publikacij Znanstvene založbe FF najdete na spletni strani FF. Knjigarna FF je odprta od ponedeljka do petka, od 9. do 16. ure, in se nahaja v pritličju fakultete. Na njenih policah lahko poleg učbenikov, znanstvenih monografij, revij in drugih publikacij Znanstvene založbe FF najdete tudi knjige drugih slovenskih založnikov. Naj vas spomnimo, da lahko na tem mestu knjige ZZFF skozi vse leto kupujete s 25-% popustom. Vabimo vas, da nas obiščete v predprazničnem času in izkoristite dodatni popust. Več informacij dobite na tel. št. 01/241 11 19 ali 01/241 11 37.

Hkrati vas vabimo, da si ogledate Ciklus besednih postaj 2021, v katerem smo osvetlili del aktualne slovenske knjižne produkcije. Novice o izidih knjig in revij Znanstvene založbe FF, med katerimi je veliko naslovov že prosto dostopnih na portalih E-knjige FF in Revije FF, lahko spremljate tudi na FB Knjigarne FF in Twitterju ZZFF ter drugih kanalih FF.

Znanstvena založba FF in Knjigarna FF

20. 12. 2021

*Sredin popust ne velja pri nakupu učbenikov Centra za slovenščino kot drugi in tuji jezik FF.

Tajništvo oddelka, 24.1.2022

Bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo in šport Slovaške Republike

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 24. 1.

Sprememba GU Ana Cergol Paradiž

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju

Sprememba GU Florence Lucienne Gacoin Marks

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju