Informativni dan za 2. in 3. stopnjo

obveščamo vas, da so gradiva in razporedi za informativni dan za 2. in 3. stopnjo objavljena na spletni strani informativnih dni FF. Iz te strani kandidati lahko dostopajo do vseh gradiv: razporeda, predstavitve študijskih programov (zborniki, brošure), razpisa za vpis in drugih relevantnih vsebin. Informativni dan bo potekal v ponedeljek, 30. 05. 2022, na Filozofski fakulteti UL.

• Informativni dnevi za vpis na magistrske študijske programe (2. stopnja) bodo potekali 30. 5. 2022 med 10.00 in 16.00 uro, po razporedu, ki je objavljen tukaj.
  • Informativni dan za vpis na interdisciplinarni doktorski študijski program (3. stopnja) Humanistika in družboslovje za študijsko leto 2022/2023 bo za področja, ki jih koordinira Filozofska fakulteta, v ponedeljek, 30. 5. 2022. Skupni del predstavitve bo potekal ob 16.00 uri v  predavalnici 15. Po končani splošni predstavitvi programa bodo ob 17.00 uri potekala srečanja s koordinatorji in koordinatoricami posameznih študijskih področij.

Vljudno vabljeni!

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Javni pogovor: Vojna in mir