Znanstvenoraziskovalni inštitut

Informativni dnevi razpisa AAL Call 2021: Advancing inclusive health & care solutions for ageing well in the new decade

Obveščamo vas, da so odprte prijave na informativne dneve razpisa AAL Call 2021: Advancing Inclusive Health & Care Solutions for Ageing Well in the New Decade, katerega rok za prijavo je 21. 5. 2021.

Informativni dnevi bodo potekali od 27. do 28. januarja 2021 v spletni obliki.

• Prvi dan, 27. 1. 2021, bo namenjen predstavitvi besedila razpisa. Registracijski obrazec za ta dan se nahaja tukaj.
  • Drugi dan, 28. 1. 2021, bo namenjen predstavitvam projektnih idej in mreženju. V tem delu se lahko aktivno sodeluje. Predlogo za predstavitev je potrebno poslati do 22. 1. 2021. Registracijski obrazec za ta dan, tako za slušatelje kot za aktivne udeležence, se nahaja tukaj.

Več informacij: spletna povezava.

Odpoved govorilnih ur

PILLOLE DI POESIA