Znanstvenoraziskovalni inštitut

Najava Javnega razpisa za predložitev projektov v okviru Interreg Programa Slovenija-Hrvaška

Obveščamo vas, da bosta 24. marca 2023 v okviru Interreg Programa Slovenija-Hrvaška v Uradnem listu Republike Slovenije in na spletni strani programa objavljena Javna razpisa za predložitev projektov za standardne projekte.

Program deluje na osnovi odprtega javnega razpisa. To pomeni, da lahko prijavitelji oddajajo projektne vloge neprekinjeno po objavi javnega razpisa, dokler so na voljo sredstva.

• Javni razpis za prednostno nalogo 1 in prednostno nalogo 3 (SC 6.2) – prvi rok za oddajo vlog je predviden 24. maja 2023.
  • Javni razpis za prednostno nalogo 2 – prvi rok za oddajo vlog je predviden 21. junija 2023.

Skupaj z javnim razpisom bodo objavljene vse relevantne smernice in informacije. Prve delavnice za prijavitelje bodo izvedene po objavi javnih razpisov za predložitev projektov, predvidoma v tretjem tednu aprila 2023.

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Oddelčna strokovno svetovalna služba, 1. 3. 2024

Oddelek za klasično filologijo