Najava pogovora skrbništva ŠP-jev s študirajočimi

Spoštovane kolegice in kolegi,

s kolegico Evo Kryštufek, oddelčno predstavnico študentskega tutorstva, vas obveščava, da bo pogovor med predstavnicami in predstavniki študirajočih na študijskih programih primerjalne književnosti in literarne teorije ter skrbnika in skrbnice naših študijskih programov (za prvo stopnjo: asist.dr. Igor Žunkovič, za 2.stopnjo prof.dr. Vanesa Matajc) v petek, 26.3. '21, ob 18.30 na zoom srečanju. Pogovarjali se bomo o vaših mnenjih in vprašanjih, ki ste jih nekateri že poslali kolegici Evi: predvsem glede izvedbe študija in izpitov v zoom-okolju, a tudi na splošno za potekajoče študijsko leto. Skratka, pretehtali bomo, kaj in kako bi bilo mogoče izboljšati, kaj pa nadaljevati kot dobro prakso.  Sestanek je skupen za študij na prvi in drugi stopnji, saj sta vsebinsko in izvedbeno zelo močno povezani. Veliko informacij smo dobili že iz vaših anketnih odgovorov lani jeseni, a če imate kakšno novo mnenje ali vprašanje, prosim, ga pošljite kolegici Evi. Če pa želite sami sodelovati v pogovoru na tem zoom srečanju 26.3. '21, prosim, sporočite kolegici Evi, da vam pošlje povezavo.

Lep pozdrav,

Vanesa Matajc, skrbnica magistrskih ŠP-jev PRKLT

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Odpoved govorilnih ur