Obvestilo glede izbirnih predmetov

Študenti bodo z novim študijskim letom 2020/2021 v tajništvu oddelka lahko le enkrat zamenjali zunanji in enkrat notranji izbirni predmet, letniku, v katerem so vpisani,  pri čemer so roki za spremembo naslednji:

• do 15. oktobra tekočega študijskega leta, ne glede na to, kdaj se predmet izvaja, če je predmet v košarici izbirnih predmetov ustrezne stopnje, če so še prosta mesta na novo izbranem predmetu in če izvedba tega predmeta to omogoča;
  • v petnajstih dneh po začetku letnega semestra, če se novi predmet izvaja v letnem semestru (ne glede na čas izvajanja predmeta, ki ga opušča), če je predmet v košarici izbirnih predmetov ustrezne stopnje, če so še prosta mesta na novo izbranem predmetu, in če izvedba tega predmeta to omogoča.

Menjavo izbirnega predmeta je mogoče z izpolnjenim in podpisanim obrazcem vloga_za_zamenjavo_predmeta.docx) opraviti v oddelčnem tajništvu v navedenih rokih. Kasneje morajo študenti za menjavo izbirnih predmetov napisati prošnjo na OŠVU in jo oddati v referatu.

Prošnjo je potrebno oddati skladno z določili 33. člena Meril za obravnavo študentskih prošenj na študiju prve in druge stopnje.

Seznam in opise zunanjih predmetov najdete na spletni strani FF (prva stopnja, druga stopnja)

Informacije za študente FF, ki želijo izbrati zunanji izbirni predmet na drugi fakulteti

Študenti FF, ki želijo izbrati zunanji izbirni predmet na drugi fakulteti morajo izpolniti obrazec (Izbira predmetov na drugih visokošolskih zavodih za študente FF) in ga najkasneje do 15. oktobra predložiti v tajništvo matičnega oddelka, kamor so vpisani, kjer jim bodo izbrani predmet vnesli v elektronski indeks. Obrazec mora biti popolno izpolnjen in žigosan s strani odgovorne osebe drugega visokošolskega zavoda. Ob izpolnjevanju elektronskega vpisnega lista je  v tem primeru potrebno izbrati predmet AA zunanji izbirni predmet v ustreznem obsegu kreditnih točk, ki bo na podlagi obrazca nato ustrezno nadomeščen. Potrdilo o opravljenih obveznostih mora študent dostaviti v referat za dodiplomski študij.

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto (16. in 17. 10. 2024)

Oddelek za slovenistiko

Odpoved predavanj zaradi strokovne ekskurzije na Reko in Krk (17. in 18. 10. 2024) in govorilne ure do konca oktobra  (H. Tivadar)

Strokovna služba oddelka 17. in 18. 10.

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

ODPRTOST TAJNIŠTVA