Oddelek za azijske študije

Obvestilo knjižnice Oddelka za azijske študije

Oddelčne knjižnice OHK FF bodo od 5. oktobra 2020 ponovno odprte, vendar bodo poslovale v skladu z ukrepi NIJZ - https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/uploaded/knjiznice.pdf.

Obvezna je uporaba zaščitne maske ter razkuževanje rok pred vstopom v knjižnico. V knjižnici upoštevamo predpisano varnostno razdaljo (1,5 m – 2 m).

IZPOSOJA gradiva – priporočamo predhodno rezervacijo gradiva. Novost je le ta, da gradivo, ki ste ga v knjižnici pregledovali, a si ga NE boste izposodili, odložite v označene škatle. To gradivo bo po preteku karantene pospravljeno na police.

VRAČANJE gradiva – gradivo vračate v knjižne nabiralnike v avli FF ali v knjižnico v času uradnih ur. Gradivo bo po 3-dnevni karanteni razdolženo in vrnjeno na police.

EVIDENCA OBISKA - v skladu s smernicami MIZŠ in NIJZ bomo beležili obisk s ciljem omogočanja epidemiološke preiskave v primeru okužb.

Z oktobrom širimo izposojno dejavnost OHK FF v popoldanskem času, ko je večina oddelčnih knjižnic zaprtih. Gradivo preko sistema COBISS, po e-pošti ali telefonu naročite v oddelčni knjižnici. Knjižnico obvestite, da želite gradivo prevzeti na dežurni točki OHK FF. Dežurna točka deluje ob ponedeljkih, torkih in četrtkih med 15.00 do 18.00 v sobi 37 v pritličju fakultete. Rezervirano gradivo vas na dežurni točki (soba 37) čaka tri delovne dni.

Se vidimo v knjižnici!

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

BREZSTIČNA TOČKA OHK FF PONOVNO DELUJE

Sprememba GU Vita Veselko