Osvetlitev delovnega mesta za en dan - možnosti za študente

Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo FF UL že tretje leto sodeluje v mentorskem programu Alumni za študente, ki poteka v okviru Mreže klubov alumnov UL.

Zakaj sodelovati?

Mentorji in mentorice vam bodo preko izvedbe osvetlitve delovnega mesta za en dan omogočili vpogled v različna delovna okolja. Na ta način boste pridobili dodatne praktične izkušnje, spoznali ali je delovno mesto ustrezno za vas ter pridobili kontakte v organizaciji ali na področju, ki vas zanima.

Več informacij o projektu in odgovori na najpogostejša vprašanja: Kažipot za mentorje in mentorirance_vse o projektu.pdf.

Kako se lahko prijavim?

1. Pridruži se Klubu diplomantov etnologije na spletnem portalu Alumni UL.
2. Izberi mentorja ali mentorico po svoji izbiri (spodaj).
3. Sporočite svojo odločitev na eika@ff.uni-lj.si in začeli bomo s povezovanjem!

Kdo so bili naši mentorji in mentorice v letu 2023?

https://etnologija.ff.uni-lj.si/klub-diplomantov-etnologije-alumni-ul (zavihek: Mentorski program Alumni za študente).

Sprememba GU Frančiška Lipovšek

Urnik – Poletni semester 2023/24

Knjižnica Oddelka za sociologijo (20. 3. 2024)

Sprememba GU Sonia Vaupot