Referat za doktorski študij

Poletna doktorska šola LERU, Trinity College Dublin

Zveza evropskih raziskovalnih univerz (League of European Research Universities - LERU) organizira doktorsko poletno šolo z naslovom Reasserting the Value of the Expert, ki bo potekala od 8. do 13. avgusta 2021 v Dublinu (Trinity College Dublin). Osnutek programa je tu.

Za nastanitev bo poskrbel organizator, več podrobnosti bo znanih naknadno, potne stroške krijejo študenti sami.

Svoj interes za udeležbo lahko kandidati sporočijo do 10. marca 2021 na e-naslov doktorski.studij@uni-lj.si. Sporočilo naj vsebuje kandidatove podatke (skladno s spodnjim seznamom), življenjepis ter motivacijsko pismo (vse v angleškem jeziku).

Candidate information

• First name:
  • Last name:
  • Female or male:
  • Affiliation:
  • Faculty/Department:
  • Title of your PhD Project:

Univerza v Ljubljani lahko za udeležbo na poletni šoli predlaga le enega kandidata, zato bo v primeru večjega interesa opravljen izbor.

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Oddelek za azijske študije