Povabilo k vključitvi v učne skupnosti visokošolskih učiteljev in študentov EUTOPIE

Zveza EUTOPIA je učna in raziskovalna skupnost šestih evropskih univerz nove generacije, ki je bila uspešna s prijavo projekta Evropske univerze v okviru programa Erasmus+. Članica zveze je med drugim tudi Univerza v Ljubljani. Namen zveze EUTOPIA je spodbujati mobilnost študentov in akademikov ter drugega univerzitetnega osebja z novimi načini skupnega poučevanja in učenja ter čezmejnega sodelovanja.

Objavljamo povabilo k vključitvi v učne skupnosti visokošolskih učiteljev in študentov EUTOPIE.

Vabljeni tudi k spremljanju tedenskega novičnika. Povezava do slednjega se nahaja na dnu te strani.

Odpoved govorilnih ur

PILLOLE DI POESIA