Poziv za prispevke v novi zbornik Študentskih razmišljanj

V letošnjem letu se je uredniška ekipa sociološkega društva Sociopatija odločila ponovno odpreti razpis za prijavo člankov in komentarjev v zbornik študentskih razmišljanj, ki bo objavljen in izdan v tiskani obliki z naslednjim koledarskim letom.

Vsi zagrizeni pisci, ki ste veliko že poslušali, zdaj pa imate veliko povedati, ste vabljeni, da se prijavite na razpis in v našem zborniku objavite poljuben članek na ravni znanstvnega raziskovanja, ki opisuje in razlaga določen sociološki problem/pojav. Prav tako ste vabljeni, da z nami ponovno sodelujete tisti, ki ste svoje članke že objavili v prvem zborniku leta 2021 ali pa tisti, ki ste poskusili v letu 2022 pa nam to žal ni uspelo.

Informacije so tudi na naših socialnih omrežjih Sociopatija na Facebooku in Instagramu.

Prav tako vabimo vse, ki vas zanima druga stran ustvarjanja zbornika, da se pridružite uredniški ekipi. V primeru, da vas zanima postopek urejanja in organiziranja, ekipa avtorjev in avtoric, branje in komentiranje novo nastalih člankov ter sodelovanje z recenzenti pa vse do lektoriranja in objave. V primeru, da želite sodelovati v ekipi ali opazovati delo, se javite na mail ssd.sociopatija@gmail.com.

PRIJAVNICA ZA RAZPIS

Za vse dodatne informacije in vprašanja smo na voljo na tem mailu ali na mailu urednice zbornika hanna.palmic@gmail.com.

Poziv

Sprememba GU Frančiška Lipovšek

Urnik – Poletni semester 2023/24

Knjižnica Oddelka za sociologijo (20. 3. 2024)