Prostovoljna pomoč pri pripravi Druge mednarodne konference CTNNB1

Organizacija CTNNB1 s slovenskimi in tujimi raziskovalci vodi prvi svetovni program genske terapije. V luči njihovih prizadevanj organizirajo Drugo mednarodno konferenco CTNNB1, ki bo združila 200 staršev in 80 otrok iz 18 držav. Zavedajo se, kako pomembna je dostopnost in razumevanje za vse udeležence, zato bo dogodek simultano prevajan v pet jezikov. Organizatorji morajo v času dogodka zagotoviti varstvo in podporo za otroke udeležencev, zato vabijo k sodelovanju študentke in študente, ki bi lahko v času Druge mednarodne konference CTNNB1 (14. in 15. junij 2024) pomagali z otroki, pri čemer je ključno znanje naslednjih jezikov: španski (10 študentk oz. študentov), nemški (10 študentk oz. študentov), poljski (4 študentke oz. študenti), italijanski (4 študentke oz. študenti), portugalski (2 študentki oz. študenta), nizozemski (3 študentke oz. študenti), francoski (2 študentki oz. študenta) in turški (1 študentka oz. študent). Gre za prostovoljno delo, študentka oz. študent bi na konferenci dobil pijačo in hrano ter darilno vrečko v zahvalo.

Vabljeni k sodelovanju!

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu