Razpis za štipendije na Slovaškem

Nacionalni štipendijski program Slovaške republike ponuja štipendije za študijsko ali raziskovalno mobilnost na slovaških univerzah v letnem semestru študijskega leta 2023/24 za študente magistrskega, doktorskega in postdoktorskega študija. Rok za oddajo prijave je 31. oktober 2023 do 16.00. Vloge za štipendije oddajte na - www.stipendia.sk, oz.  www.scholarships.sk. Za vprašanja o Nacionalnem študijskem programu se obrnite na koordinatorico (Silvia Lipovská nsp-foreign2@saia.sk).

Naslednji rok za prijavo na štipendije za celotno študijsko leto 2024/25 bo 30. aprila 2024.

Dodatne informacije pri lektorici slovaškega jezika na FF UL hana.lacova@ff.uni-lj.si, več o programu najdete na povezavi, https://saiaslovakia-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/ondrej_aradsky_sa…

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu