Razpisi Fundacije Študentski tolar v sodelovanju s Škisovo tržnico 2022 za pomoč študentom v stiski

Namen poziva Fundacije Študentski tolar, ustanove ŠOU v Ljubljani, ki je nastal kot del sodelovanja z Zvezo ŠKIS pri izvedbi Škisove tržnice v letu 2022, je reševanje trenutne socialne stiske študentov.

Cilj poziva je dodelitev nepovratne denarne pomoči prosilcem, ki izpolnjujejo pogoje in merila iz tega poziva in so na njem izbrani ter s tem prispevati k zmanjšanju izgube dohodka študentov v stiski.

Predmet poziva je dodelitev nepovratne denarne pomoči študentom v socialni stiski, in sicer v višini 200 ali 300 €.

Rok za predložitev vlog je do vključno 30. 6. 2022 (velja poštni žig) oz. najkasneje do porabe sredstev po tem pozivu.

Vse informacije o pogojih za prijavo na razpis, obveznih prilogah in izbirnem postopku, najdete v razpisu. Prijavni obrazec najdete tu.

Za študente v stiski, ki imajo status študenta na eni izmed članic Univerze v Ljubljani, so odprti še naslednje razpisi:

- subvencionirani jezikovni tečaji (več kot 50 različnih jezikov in stopenj po ceni 30€)

- subvencionirani strokovni tečaji (tečaj slovenskega znakovnega jezika, mala vrata retorike, kreativno pisanje, asertivnost - trening samozavesti, desetprstno slepo tipkanje)

- brezplačno lektoriranje diplomskih in magistrskih nalog

- brezplačne vstopnice za ogled predstav v SNG Drama Ljubljana

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Jerneja Umer Kljun

Sprememba GU Simon Hajdini

Oddelek za arheologijo

Menjave notranjih in zunanjih izbirnih predmetov

Govorilne ure - dr. Irena Selišnik

Oddelek za pedagogiko in andragogiko