Skupaj s pomladjo se prebuja ekosistem odprte znanosti

Projekt SPOZNAJ organizira serijo predstavitev na temo odprte znanosti, namenjeno širši javnosti, še posebej raziskovalnemu, strokovnemu in knjižničnemu osebju. V marcu se bodo posvetili načrtovanju ravnanja z raziskovalnimi podatki.

• Uvod v ravnanje z raziskovalnimi podatki po načelih FAIR, Zoom, 7. 3. 2024 ob 10.30, mag. Miro Pušnik (CTK) – več o dogodku in prijava.
  • Načrtovanje ravnanja z raziskovalnimi podatki, Zoom, 21. 3. 2024 ob 10.30, Peter Čerče (ZRS Koper) – več o dogodku in prijava.

Če ste zamudili predstavitve, ki so jih izvedli v letu 2023, si lahko ogledate posnetke na platformi Arnes Video.

Vabljeni!

Govorilne ure pri izr. prof. dr. Mateji Habinc v tednu 29. 4. 2024 do 3. 5. 2024

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (22. 4. - 26. 4.)

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)