Oddelek za azijske študije

Slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji

Vljudno vas vabimo na slavnostni zaključek raziskovalnega projekta Vzhodnoazijske zbirke v Sloveniji in otvoritev panojske razstave Potujoči VAZ.

Dogodek bo potekal v torek 31. 5. 2022, od 11.00 do 12.00 ure v avli Filozofske fakultete, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana.

Zbrane bo pozdravila dekanja FF UL, prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar. Predstavitev projekta bodo popestrile glasbeno-plesne točke in projekcija zmagovalnih študentskih videoposnetkov o izbranih vzhodnoazijskih predmetih, sledila pa bo pogostitev.

vabilo VAZ

Pisarna oddelka 16. in 18.4.

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator

Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia