Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sodelovanje na Festivalu bibliobusov

Študentke in študente Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo vabimo, da se pridružijo Sekciji za potujoče knjižnice pri Zvezi bibliotekarskih društev Slovenije in Mestni knjižnici Ljubljana pri organizaciji FESTIVALA BIBLIOBUSOV, ki bo 16. maja 2024 v Ljubljani, na Kongresnem trgu. Sodelujočim študentom se obeta zanimiva izkušnja, spoznavanje strokovnih kolegov iz Slovenije in tujine, seznanitev z delovanjem potujočih knjižnic in njihovo mrežo ter pridobivanje organizacijskih izkušenj.

Če mislite, da to ni za vas – ste ravno prava oseba za sodelovanje. Lahko se nam pridružite tudi za nekaj ur. Delo ni plačano, bodo pa poskrbeli, da tisti dan ne boste ne lačni in ne žejni. Svoj interes sporočite na e-naslov potujoce@zbds-zveza.si.

Festival bibliobusov - Združenje splošnih knjižnic

Informativni dan za vpis na 2. stopnjo

Kafka za vse čase: Simpozij ob 100. obletnici smrti Franza Kafke

Strokovna služba - Uradne ure