Štipendije DAAD

Vas zanima študij v Nemčiji? Nemška služba za akademsko izmenjavo (DAAD) tudi v letošnjem študijskem letu ponuja različne štipendije za študentke in študente, raziskovalne štipendije za doktorske študentke in študente, postdoktorande in mlade znanstvenice in znanstvenike in štipendije za izmenjavo visokošolskih učiteljev v Nemčiji. Podrobne informacije o posameznih štipendijah DAAD so na voljo na spletni strani www.funding-guide.de . Vprašanja v zvezi s štipendijami lahko naslovite tudi na Nemško veleposlaništvo v Ljubljani, kulturni oddelek (E-naslov: info@laibach.diplo.de , T: 01 479 03 00).

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Valentina Hribar Sorčan

Osrednja humanistična knjižnica

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 10. 10.–14. 10. 2022