Referat

Štipendije za raziskovalne obiske v tujini na temo blaginje otrok in mladih za doktorske študenkte in študente

Projekt COORDINATE, v katerem sodeluje Arhiv družboslovnih podatkov, bo naslednji teden objavil razpis za štipendirane raziskovalne obiske, t. i. Transnational Access Visits, v okviru katerih bodo raziskovalci blaginje otrok in mladine lahko obiskali raziskovalne inštitucije v tujini in dostopali do podatkov najpomembnejših longitudinalnih študij v Evropi. Razpis je odprt tudi za doktorske študente/-tke. Več spodaj, v priloženem letaku in na spletni strani.

Podrobnosti razpisa in gostitelje obiskov bodo predstavljeni na spletnih seminarjih, naslednjo sredo 2. 2. ob 14. uri. Več v vabilu.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Začetek pedagoškega procesa na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo

Sprejem brucev in bruck na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo

Sprememba GU Patrizia Farinelli