Študente in študentke vabimo k prijavi za Erasmus+ izmenjavo na univerzah na Balkanu

Gre za Univerzo v  Tirani (Albanija) in Univerzo v Zenici (BiH). Izmenjava v Albaniji je za 10 mesecev, v Zenici za 6 mesecev. Izmenjave bodo potekale v letu 2023/24, v kolikor ne bo vse pokrito tudi v letu 2024/25. Lahko omogočijo terensko raziskovanje za diplomsko ali magistrsko delo.

Prijave so do možne 7. 6. na sarah.lunacek@ff.uni-lj.si (Albanija) in alenka.bartulovic@ff.uni-lj.si (BiH), kamor se tudi obrnete za dodatne informacije.

Prijave so namenjene študentom Etnologije in kulturne antropologije, eno in dvopredmetnim, vseh stopenj. V prijavi napišite: ime in priimek, letnik študija, (in ali je eno ali dvo predmetni, kombinacija, doktorski), znanje jezikov, in na kratko o motivaciji in raziskovalnih namenih, prejšnjih raziskavah ter morebitnih prejšnjih izkušnjah na teh ali podobnih območjih.

Če bo prijav veliko, bodo sledili razgovori, čemur sledi hitra priprava študijskih sporazumov in prijava.

Veselimo se vaših prijav.

Najava razpisa za delovno mesto asistenta na Oddelku

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine

Osrednja humanistična knjižnica