Oddelek za azijske študije

Tečaj indonezijskega jezika na spletu

Veseli nas, da lahko v sodelovanju z Veleposlaništvom Indonezije na Dunaju delimo veselo novico in enkratno priložnost!

Indonezijsko veleposlaništvo na Dunaju s podporo indonezijskega Ministrstva za izobraževanje organizira Online tečaj indonezijskega jezika (bahasa Indonesia) za tujce. Tečaj je BREZPLAČEN in se začne 6. oktobra 2020.

Potekal bo virtualno na Inonezijskem veleposlaništvu na Dunaju in na Univerzi na Dunaju (Universität Wien).

Interesenti lahko izberejo stopnjo učenja in ustrezajoč urnik in se prijavijo na tečaj na veleposlaništvu ali na Univerzi na Dunaju. Vse podatke najdete na tej povezavi:

Če bo več kot 20 prijav iz Slovenije, bodo organizirali ločen tečaj za slovenske tečajnike.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

BREZSTIČNA TOČKA OHK FF PONOVNO DELUJE

Sprememba GU Vita Veselko

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 12. aprila dalje ponovno deluje po ustaljenem urniku