Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Testni dostop do knjig založbe De Gruyter in partnerskih založb do 30. 4. 2024

Do 30. 4. 2024 je za UL na voljo testni dostop do celotne zbirke e-knjig založbe De Gruyter in partnerskih založb.

Na voljo je več kot 170.000 znanstvenih in strokovnih knjig, ki jih objavlja več kot 40 uglednih založnikov (npr. New York University Press, De Gruyter, Harvard University Press, University of California Press, Yale University Press). Knjige pokrivajo tako področja družboslovja in humanistike, kakor tudi naravoslovja, tehnike in medicine. Večina knjig je v angleščini ali nemščini.

Do zbirke lahko dostopate preko portala De Gruyter Online. Testni dostop je omogočen do 30. 4. 2024 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK, oddaljeni dostop pa je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane NUK.

Vstopna točka.

Informativni dan za vpis na 2. stopnjo

Kafka za vse čase: Simpozij ob 100. obletnici smrti Franza Kafke

Oddelek za sociologijo