Osrednja humanistična knjižnica

Testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press do 31. 5. 2024

Do 31. 5. 2024 je za UL na voljo testni dostop do zbirke revij in knjig založbe Duke University Press.

Duke University Press Journals je zbirka 57 revij s področja humanistike in družboslovja (zgodovinopisje, literarne vede, filozofija, področne študije, umetnostna zgodovina, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov, matematika).

Duke University Press eBooks je zbirka več kot 3000 elektronskih knjig s področja družboslovja in humanistike (antropologija, filozofija, zgodovinopisje, področne študije, religiologija, sociologija, muzikologija, študije spolov). Med zanimivejšimi naslovi so nagrajene knjige in slovenika.

Govorilne ure pri izr. prof. dr. Mateji Habinc v tednu 29. 4. 2024 do 3. 5. 2024

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (22. 4. - 26. 4.)

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)