Vabilo k sodelovanju pri projektu za nagrado Goncourt po izboru slovenskih študentov

Doc. dr. Florence Gacoin-Marks z Oddelka za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete vabi vse študentke in študente z višjim pasivnim znanjem francoskega jezika (bralno razumevanje: B2), da se pridružijo mednarodnem projektu Prix Goncourt des étudiants slovènes / Nagrada Goncourt po izboru slovenskih študentov. Pri projektu študentke in študenti nekaterih držav na podlagi predhodnega izbora štirih romanov podeljujejo svojo nagrado Goncourt najboljšemu francoskemu romanu prejšnjega leta po njihovi presoji. Projekt poteka v sodelovanju z znamenito Académie Goncourt iz Pariza, s Francoskim inštitutom v Ljubljani in z založbo Mladinska knjiga.

Če ste zainteresirani za projekt, pošljite sporočilo na e-naslov: florence.gacoin-marks@guest.arnes.si. Rok za prijavo na projekt je 30. oktober 2022.

Priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za geografijo, petek, 16. 12. 2022

Oddelek za klasično filologijo

Knjižnica in tajništvo