Vabilo na 2. simpozij kritične psihologije

Lepo vas vabimo na 2. simpozij kritične psihologije z naslovom Zgodovinjenje psihologije, ki bo potekal dva popoldneva, v četrtek, 13., in petek, 14. 4. 2023. Na dogodku bo več krajših referatov, ki bodo kritično obravnavali različna področja psihologije, potekala bo tudi debata. V četrtek bo referatom sledila okrogla miza na temo zgodovine kritične psihologije v Sloveniji, v petek pa vabljeno predavanje dr. Ivana Flisa - psihologa, zgodovinarja in filozofa znanosti - o zgodovini metodologije v psihologiji. Na dogodku bo tudi pogostitev. Več informacij najdete tukaj.

Dogodek se bo oba popoldneva začel ob 17.00 na PLAC-u (Linhartova cesta 43, 1000 Ljubljana). Vstop je brezplačen, potrebna je zgolj prijava na dogodek na tej povezavi.

Zbornik

Sprememba GU Jelena Filipović

Na OŠ Trzin iščejo slovenistko/slovenista

Oddelek za azijske študije