Vpis v Obštudijsko dejavnost - Akademija Amnesty

Amnesty International Slovenije vabi k vpisu obštudijskih dejavnosti v okviru Akademije Amnesty. Te so za vpis za študentke_e odprte še ta teden!  V okviru obštudijske dejavnosti se študentke_i seznanijo aktualnimi vprašanji človekovih pravic skozi predstavitve, razprave in samostojno delo.  Obštudijsko dejavnost se izvaja s Fakulteto za družbene vede*, kjer tudi fizično poteka. Vpišejo pa se lahko študentje s celotne Univerze v Ljubljani, ki lahko z njenim opravljanjem pridobijo 4 kreditne točke.

Vabljene_i!

Priznanja strokovnim sodelavkam in sodelavcem Univerze v Ljubljani

Knjižnica Oddelka za geografijo, petek, 16. 12. 2022

Oddelek za klasično filologijo