Vabilo na Festival UNI.MINDS (5. do 24. 11. 2020)

UNI.MINDS je edinstven spletni festival, ki povezuje največji slovenski univerzi in gospodarstvo, in ki bo potekal med 5. in  24. novembrom. Festival organizirata Pisarni za prenos tehnologij in znanja Univerze v Ljubljani in Univerze v Mariboru. Glavni partner festivala je Novartis Slovenia. Novartis bo 12. novembra gostil svoj Drugi dan za raziskovalce pod okriljem festivala UNI.MINDS. Za več informacij si oglejte UNI.MINDS program. V okviru festivala boste lahko spoznali evropske in svetovne razvojne trende, dejavnosti in kompetence obeh univerz ter dobre prakse sodelovanja med akademskim svetom in industrijo.

Organizator vabi, da se registrirate zdaj in si zagotovite brezplačno vstopnico. Število udeležencev je omejeno.

Prošnja za vnaprejšnje opravljanje izpitnih obveznosti

Mednarodna jesenska šola Ekološka inteligenca

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Informativni dan za mednarodne izmenjave

Knjižnica Oddelka za muzikologijo v v torek, 15. 10.

Družba PwC Svetovanje (PwC) - oglas za delo